LFCN-2250+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCN-2250+TR-ND - Remsa och spole (TR)
3157-LFCN-2250+CT-ND - Remsbit (CT)
3157-LFCN-2250+DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFCN-2250+
Beskrivning
CER FILTER 2.25GHZ LOW PASS
Detaljerad beskrivning
2,25GHz Lågpass Keramiska filter 50Ohm 4-SMD, utan ledning
Kategori
Införingsförlust
1,2dB
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Frekvens
2,25GHz
Höjd (max)
0,037" (0,94mm)
Impedans
50Ohm