LFCG-1900+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCG-1900+TR-ND - Remsa och spole (TR)
3157-LFCG-1900+CT-ND - Remsbit (CT)
3157-LFCG-1900+DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LFCG-1900+
Beskrivning
LTCC LPF, DC - 1900 MHZ, 50
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,3GHz (gräns) Frekvens Lågpass RF-filter (radiofrekvens) 1,9GHz bandbredd 1,8dB 0805 (metrisk 2012), 8 PC-öron
Kategori
Filtertyp
Lågpass
Tillverkare
Mini-Circuits
Införingsförlust
1,8dB
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012), 8 PC-öron
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Frekvens
2,3GHz (gräns)
Höjd (max)
0,042" (1,08mm)
Bandbredd
1,9GHz