MDT1010GIHR-HDMI
DigiKeys produktnummer
3086-MDT1010GIHR-HDMI-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDT1010GIHR-HDMI
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg HDMI 10,1" (256,54mm) 1280 x 800
Kategori
Diagonal skärmstorlek
10,1" (256,54mm)
Tillverkare
Midas Displays
Visningsområde
B 218,00 x H 137,00mm
Serie
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Tråg
Pixlar
1280 x 800
Artikelstatus
Aktiv
Gränssnitt
HDMI
Displaytyp
TFT - färg
Styrenhetstyp
TFP401
Displayläge
Genomskinlig
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Pekskärm
Resistiv
Bakgrundsfärg
Svart
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 28
Ej annullerbar/ej returnerbar
MARKETPLACE-PRODUKT
Skickas om ungefär 3 dagar från Midas Displays
Maximal inköpsgräns
Tråg:100000
Tråg
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 1 846,61000kr 1 846,61
10kr 1 795,33500kr 17 953,35
30kr 1 746,80000kr 52 404,00
50kr 1 723,53600kr 86 176,80
100kr 1 699,90720kr 169 990,72
200kr 1 676,91700kr 335 383,40
300kr 1 566,34503kr 469 903,51
500kr 1 545,81806kr 772 909,03
1 000kr 1 391,54644kr 1 391 546,44
Annan färg
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
I lager: 0
Enhetspris:
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"