VXM7-9032-25M0000000
DigiKeys produktnummer
150-VXM7-9032-25M0000000TR-ND - Remsa och spole (TR)
150-VXM7-9032-25M0000000CT-ND - Remsbit (CT)
150-VXM7-9032-25M0000000DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VXM7-9032-25M0000000
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VXM7-9032-25M0000000 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
25 MHz
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Frekvenstolerans
±20ppm