SST25VF080B-50-4I-S2AF
DigiKeys produktnummer
SST25VF080B-50-4I-S2AF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SST25VF080B-50-4I-S2AF
Beskrivning
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
FLASH Minne IC 8 Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SST25VF080B-50-4I-S2AF Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Minnesorganisation
1M x 8
Tillv.
Minnesgränssnitt
SPI
Serie
Klockfrekvens
50 MHz
Förpackning
Rör
Skrivcykeltid - ord, sida
10µs
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
2,7V-3,6V
Programmerbar av DigiKey
Verifierad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)