SMLJ85E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 15 441
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 500
Datablad
Bourns Inc.
I lager: 0
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
151V Klämma 19,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB
SMLJ85E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMLJ85E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMLJ85E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 85VWM 151VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
19,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
300W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
85V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
94,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
151V