SMCJ8.5E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Littelfuse Inc.
I lager: 0
I lager: 2 398
Datablad
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
15V Klämma 100A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
SMCJ8.5E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMCJ8.5E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ8.5E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 8.5VWM 15VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
100A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
8,5V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
8,89V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
15V