SMCJ13AE3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 3 000
Datablad
Littelfuse Inc.
I lager: 652
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
I lager: 400
Comchip Technology
21,5V Klämma 69,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
SMCJ13AE3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMCJ13AE3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ13AE3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
69,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
13V
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V