SMBJ6.5AE3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 2 253
Similar
Bourns Inc.
YAGEO
11,2V Klämma 53,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ6.5AE3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMBJ6.5AE3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ6.5AE3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
53,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
6,5V
Spänning - genombrott (min)
7,22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,2V