SMBJ26E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 12 883
Datablad
YAGEO
YAGEO
I lager: 790
46,6V Klämma 12,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ26E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMBJ26E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ26E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 26VWM 46.6VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
26V
Spänning - genombrott (min)
28,9V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
46,6V