SMBJ24E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 14 930
Datablad
YAGEO
YAGEO
I lager: 980
43V Klämma 14A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ24E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMBJ24E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ24E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 43VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
14A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
24V
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
43V