SMBJ10E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 13 170
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
18,8V Klämma 31,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMBJ)
SMBJ10E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMBJ10E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMBJ10E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 10VWM 18.8VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
31,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
10V
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,8V