SMAJ51E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 67 825
Datablad
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
91,1V Klämma 5,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
SMAJ51E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMAJ51E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ51E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 51VWM 91.1VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
51V
Spänning - genombrott (min)
56,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
91,1V