SMAJ33E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
STMicroelectronics
I lager: 5 134
Datablad
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
YAGEO
YAGEO
I lager: 300
Littelfuse Inc.
59V Klämma 8,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
SMAJ33E3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMAJ33E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ33E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 33VWM 59VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
33V
Spänning - genombrott (min)
36,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
59V