SMAJ13CE3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
STMicroelectronics
I lager: 9 657
Datablad
Similar
STMicroelectronics
I lager: 1 061
Datablad
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Diodes Incorporated
I lager: 282
23,8V Klämma 21A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
TO-214AC SMA
SMAJ13CE3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMAJ13CE3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMAJ13CE3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 23.8VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
21A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
13V
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
23,8V