PIC10F204T-I/MC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
PIC PIC® 10F Mikrokontroller IC 8-bitars 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
PIC10F204T-I/MC
DigiKeys produktnummer
PIC10F204T-I/MC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PIC10F204T-I/MC
Beskrivning
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC10F204T-I/MC Modeller
RAM-storlek
16 x 8
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Spänning - drift (Vcc/Vdd)
2V-5,5V
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Monteringstyp
Ytmontering
Leverantörens enhetsförpackning
8-DFN (2x3)
Hastighet
4MHz