MSC050SDA070BCT
DigiKeys produktnummer
150-MSC050SDA070BCT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSC050SDA070BCT
Beskrivning
DIODE SIL CARB 700V 88A TO247-3
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 700 V 88A Genomgående hål TO-247-3
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
0 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
200 µA @ 700 V
Förpackning
Rör
Kapacitans @ Vr, F
2034pF vid 1V, 1MHz
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
700 V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-247-3
Ström - likriktat medelvärde (Io)
88A
Arbetstemperatur - koppling
-55°C-175°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.8 V @ 50 A
Basproduktens nummer
Hastighet
Noll återställningstid > 500mA (Io)