MRF24J40MAT-I/RM
DigiKeys produktnummer
MRF24J40MAT-I/RMTR-ND - Remsa och spole (TR)
MRF24J40MAT-I/RMCT-ND - Remsbit (CT)
MRF24J40MAT-I/RMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRF24J40MAT-I/RM
Beskrivning
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
802,15,4 Zigbee® RF- sändtagarmoduler 2,4GHz Integrerad (trace) Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MRF24J40MAT-I/RM Modeller
Kategori
Känslighet
-94dBm
Tillv.
Seriegränssnitt
SPI
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antenntyp
Integrerad (trace)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
2,4V-3,6V
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Ström - mottagande
19mA
RF-familj/standard
Ström - sändande
23mA
Protokoll
Monteringstyp
Ytmontering
Frekvens
2,4GHz
Arbetstemperatur
-40°C-85°C