DSC1001CI2-025.0000T
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001CI2-025.0000T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DSC1001CI2-025.0000T
Beskrivning
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V-3,6V Viloläge (ström av) 4-VDFN
Kategori
Spänning - källa
1,7V-3,6V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
8mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-VDFN
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)