DSA6001HI2B-025.0000TVAO är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,71V-3,63V Aktivera/inaktivera 4-VFLGA
DSA6001HI2B-025.0000TVAO
DigiKeys produktnummer
150-DSA6001HI2B-025.0000TVAOTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DSA6001HI2B-025.0000TVAO
Beskrivning
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
1,3mA (typ)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q100
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-VFLGA
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-VFLGA (1,6x1,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,89mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
1,5µA (typ)
Spänning - källa
1,71V-3,63V