5KP64E3/TR13 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 765
YAGEO
I lager: 76
114V Klämma 43,9A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
5KP64E3/TR13
DigiKeys produktnummer
5KP64E3/TR13-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5KP64E3/TR13
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 114VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
43,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
64V
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
114V