25LC020A-E/SN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
I lager: 236
Rochester Electronics, LLC
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Minne IC 2 Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
25LC020A-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC020A-E/SN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
25LC020A-E/SN
Beskrivning
IC EEPROM 2KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
25LC020A-E/SN Modeller
Kategori
Minnesgränssnitt
SPI
Tillv.
Klockfrekvens
10 MHz
Förpackning
Rör
Skrivcykeltid - ord, sida
5ms
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
2,5V-5,5V
Programmerbar av DigiKey
Verifierad
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)