OM-7605-C9-32.768KHZ-20PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-OM-7605-C9-32.768KHZ-20PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-OM-7605-C9-32.768KHZ-20PPM-TA-QCCT-ND - Remsbit (CT)
2195-OM-7605-C9-32.768KHZ-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
OSC XO 32.768KHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-5,5V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OM-7605-C9-32.768KHZ-20PPM-TA-QC Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,6V-5,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm vid 25°C
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
0,65µA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,039" (1,60 x 1,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)