MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
32.768 kHz ±10ppm Kristaller 6pF 60 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MS1V-T1K-32.768KHZ-6PF-10PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,240" x B 0,079" (6,10 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,082" (2,08mm)
Lastkapacitans
6pF