CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA
DigiKeys produktnummer
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QATR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QACT-ND - Remsbit (CT)
2195-CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM8V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Inkapsling/låda
Frekvens
32.768 kHz
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (2x1,2)
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,047" (2,00 x 1,20mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)