CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA
DigiKeys produktnummer
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QATR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QACT-ND - Remsbit (CT)
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TB-QA Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
32.768 kHz
Frekvenstolerans
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Lastkapacitans
9pF
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)