CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Remsbit (CT)
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 7pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
CM7V-T1A-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)
Lastkapacitans
7pF