CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
DigiKeys produktnummer
2195-CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Remsbit (CT)
2195-CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC5V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (4,1x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,161" x B 0,059" (4,10 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)
Lastkapacitans
12,5pF