G4015X12B-RSR
G4015X12B-RSR
G4015X12B-RSR
DigiKeys produktnummer
1570-1082-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G4015X12B-RSR
Beskrivning
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 40mm x H 40mm Kula 12,0 CFM (0,336m³/min) 2 trådledare
Kategori
Fläkttyp
Tillv.
Egenskaper
Termiskt överlastningsskydd (TOP)
Serie
Brus
39,0dB(A)
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, cUL, TUV, UL
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 40mm x H 40mm
Vikt
0,051 lb (23,13 g)
Bredd
15,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,350A
Luftflöde
12,0 CFM (0,336m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Statiskt tryck
0,600 in H2O (149,5 Pa)