G1238M24B-FSR
DigiKeys produktnummer
1570-1071-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G1238M24B-FSR
Beskrivning
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 24VDC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 125,0 CFM (3,50m³/min) 2 trådledare
Kategori
Fläkttyp
Tillv.
Egenskaper
Termiskt överlastningsskydd (TOP)
Serie
Brus
43,0dB(A)
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Godkännande myndighet
CE, cUL, TUV, UL
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Vikt
0,74 lb (335,66 g)
Bredd
38,00mm
Strömklassning (Ampere)
0,330A
Luftflöde
125,0 CFM (3,50m³/min)
Material - ram
Polybutylentereftalat (PBT)
Statiskt tryck
0,320 in H2O (79,7 Pa)