VFD-150P-48
DigiKeys produktnummer
1866-VFD-150P-48-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VFD-150P-48
Beskrivning
48VDC INPUT / OUTPUT UVW 0~34V
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Variabla frekvensomriktare 48V 8,6A 150 W Chassimontering
Kategori
Spänning - last
48V
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Ström - utgång
8,6A
Förpackning
Box
Wattal - last
150 W
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
20-55VDC
Monteringstyp
Chassimontering
Gränssnitt
PWM
Antal motorer
1
Arbetstemperatur
-30°C-70°C