SPA01W8-12
DigiKeys produktnummer
1866-SPA01W8-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SPA01W8-12
Beskrivning
1W;9-75VIN;12VO @83MA;SIP6
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 83mA 9V - 75V Ingång
Kategori
Ström - utgång (max)
83mA
Tillv.
Effekt (Watt)
1 W
Serie
Spänning - isolering
1.5 kV
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-95°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
78%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
9V
Inkapsling/låda
6-SIP modul, 4 stift
Spänning - ingång (max)
75V
Storlek/dimension
L 0,69" x B 0,31" x H 0,44" (17,4 x 7,8 x 11,1mm)