SMU01L-12
DigiKeys produktnummer
1866-4709-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMU01L-12
Beskrivning
DC DC CONVERTER 12V 1W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 84mA 4,5V - 5,5V Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
1 W
Tillv.
Spänning - isolering
1.5 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Rör
Egenskaper
OCP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-90°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
78%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
4,5V
Inkapsling/låda
4-SIP modul
Spänning - ingång (max)
5,5V
Storlek/dimension
L 0,46" x B 0,24" x H 0,40" (11,6 x 6,1 x 10,1mm)
Spänning - utspänning 1
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
84mA