SKMW20F-12 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
ARTESYN / Advanced Energy
I lager: 37
Datablad
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 12V 1,67A 9V - 36V Ingång
SKMW20F-12
DigiKeys produktnummer
1866-4660-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SKMW20F-12
Beskrivning
DC DC CONVERTER 12V 20W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
20 W
Tillv.
Spänning - isolering
1.5 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Rör
Egenskaper
Fjärrstyrt tillslag/frånslag, OCP, OVP, SCP, UVLO
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
0.88
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
9V
Inkapsling/låda
6-DIP modul
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 1,00" x B 1,00" x H 0,40" (25,4 x 25,4 x 10,2mm)
Spänning - utspänning 1
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
1,67A