RPS-300-27-C är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Qualtek
I lager: 0
Datablad
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 27V 90-264VAC, 127-370VDC Ingång
RPS-300-27-C
DigiKeys produktnummer
1866-5439-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPS-300-27-C
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 27V 200W
Detaljerad beskrivning
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Storlek/dimension
L 5,11" x B 3,39" x H 1,69" (129,8 x 86,1 x 42,9mm)
Spänning - utspänning 1
27V
Ström - Utgång 1
7.4 A