RPS-300-15
DigiKeys produktnummer
1866-4045-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RPS-300-15
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 15V 200W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 15V 90-264VAC, 127-370VDC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
90%
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, fjärranalys, Standby-utgång, universalingång
Typ
Öppen ram
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,37" (127,0 x 76,2 x 34,8mm)
Spänning - ingång
90-264VAC, 127-370VDC
Spänning - utspänning 1
15V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
13.33 A