PWM-90-24DA2 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för PWM-90-24DA2 är inte tillgänglig
PWM-90-24DA2
DigiKeys produktnummer
1866-PWM-90-24DA2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PWM-90-24DA2
Beskrivning
PWR SUPP, BATT & COND
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3,75A 24V Konstant spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Effekt (Watt)
90 W
Spänning - isolering
3.75 kV
Serie
Dimning
Analog, PWM
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Effektivitet
90,5%
Spänning - ingång (min)
90VAC
Storlek/dimension
L 6,73" x B 2,48" x H 1,48" (171,0 x 63,0 x 37,5mm)
Spänning - ingång (max)
305VAC
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, EAC, ENEC
Spänning - utspänning
24V
Ström - utgång (max)
3,75A