PLM-12E-350
DigiKeys produktnummer
1866-3815-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PLM-12E-350
Beskrivning
LED DRVR CC AC/DC 22-36V 350MA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
350mA 22-36V Konstantström LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Ström - utgång (max)
350mA
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Effekt (Watt)
13 W
Serie
Spänning - isolering
3.75 kV
Förpackning
Box
Egenskaper
SCP
Artikelstatus
Föråldrad
Klassificeringar
IP30
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-30°C-50°C
Typ
Konstantström
Effektivitet
84%
Topologi
AC/DC-omvandlare
Termineringstyp
Kopplingsplint
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 5,71" x B 1,50" x H 0,87" (145,0 x 38,0 x 22,0mm)
Spänning - ingång (min)
180VAC
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, ENEC
Spänning - ingång (max)
295VAC