PLC-100-24
DigiKeys produktnummer
1866-3778-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PLC-100-24
Beskrivning
LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 4A
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4A 24V Konstant ström, spänning LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
Kategori
Ström - utgång (max)
4A
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Effekt (Watt)
96 W
Serie
Spänning - isolering
3.75 kV
Förpackning
Box
Egenskaper
OTP, OVP, SCP
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-50°C
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Effektivitet
88,5%
Typ
Konstant ström, spänning
Termineringstyp
Trådledare
Topologi
AC/DC-omvandlare
Storlek/dimension
L 7,89" x B 2,74" x H 1,38" (200,5 x 69,5 x 35,0mm)
Antal utgångar
1
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cURus, PSE, TUV
Spänning - ingång (min)
90VAC
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång (max)
264VAC
Basproduktens nummer
Spänning - utspänning
24V