Beskrivning
AC/DC CONVERTER 115V 3.025KW
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 115V 90-264VAC, 127-370VDC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Serie
Spänning - isolering
6 kV
Förpackning
Bulk
Effektivitet
95%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C (med nedstämpling)
Typ
Kapslad
Egenskaper
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
90-264VAC, 127-370VDC
Storlek/dimension
L 14,96" x B 5,57" x H 2,36" (380,0 x 141,4 x 60,0mm)
Spänning - utspänning 1
115V
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Ström - Utgång 1
26.3 A