NSP-3200-24
DigiKeys produktnummer
1866-NSP-3200-24-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NSP-3200-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 3.192KW
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 90-264VAC, 127-400VDC Ingång
Kategori
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Tillv.
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
93,5%
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-20°C-70°C (med nedstämpling)
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Typ
Kapslad
Monteringstyp
Chassimontering
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 12,83" x B 4,21" x H 1,61" (325,8 x 107,0 x 41,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC, 127-400VDC
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Spänning - utspänning 1
24V
Standardnummer
Ström - Utgång 1
133 A