MDD02N-12 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 9
Datablad
Similar
ARTESYN / Advanced Energy
I lager: 0
Datablad
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 2 Utgång 12V -12V 83mA, 83mA 21,6V - 26,4V Ingång
MDD02N-12
DigiKeys produktnummer
1866-3387-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDD02N-12
Beskrivning
DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
2 W
Tillv.
Spänning - isolering
6 kV
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Effektivitet
82%
Spänning - ingång (min)
21,6V
Spänning - ingång (max)
26,4V
Storlek/dimension
L 0,77" x B 0,39" x H 0,49" (19,5 x 9,8 x 12,5mm)
Ström - utgång (max)
83mA, 83mA