LOP-500-54
DigiKeys produktnummer
1866-LOP-500-54-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LOP-500-54
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 54V 324W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 54V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
95%
Arbetstemperatur
-40°C-80°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,08" (127,0 x 76,2 x 27,5mm)
Spänning - utspänning 1
54V
Ström - Utgång 1
6 A