LOP-200-36
DigiKeys produktnummer
1866-LOP-200-36-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LOP-200-36
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 36V 140W
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 36V 80-264VAC, 113-370VDC Ingång
Spänning - isolering
4 kV
Effektivitet
94%
Arbetstemperatur
-40°C-80°C (med nedstämpling)
Storlek/dimension
L 4,00" x B 2,00" x H 1,00" (101,6 x 50,8 x 25,4mm)
Spänning - utspänning 1
36V
Ström - Utgång 1
3.9 A