IRM-02-3.3S
DigiKeys produktnummer
1866-3008-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IRM-02-3.3S
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kapslad AC DC-omvandlare 1 Utgång 3,3V 600mA 85-305VAC, 120-430VDC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IRM-02-3.3S Modeller
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C (med nedstämpling)
Förpackning
Rör
Effektivitet
66%
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Kapslad
Inkapsling/låda
24-SMD modul, 14 stift
Storlek/dimension
L 1,33" x B 0,87" x H 0,63" (33,7 x 22,2 x 16,0mm)
Spänning - ingång
85-305VAC, 120-430VDC
Spänning - utspänning 1
3,3V
Nätreglering
±0,5%
Ström - utgång (max)
600mA
Lastreglering
±0,5%
Effekt (Watt)
2 W