IDPC-45A-1400 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Thomas Research Products
I lager: 0
Datablad
1,4A 19-32V Konstantström LED-drivare AC/DC-omvandlare Topologi 1 Utgång
IDPC-45A-1400
DigiKeys produktnummer
1866-2978-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IDPC-45A-1400
Beskrivning
LED DRVR CC AC/DC 19-32V 1.4A
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång (max)
1,4A
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Effekt (Watt)
45 W
Serie
Spänning - isolering
3.75 kV
Förpackning
Box
Dimning
Analog, PWM
Artikelstatus
Föråldrad
Egenskaper
SCP
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Arbetstemperatur
-20°C-40°C
Typ
Konstantström
Effektivitet
83%
Topologi
AC/DC-omvandlare
Termineringstyp
Kopplingsplint
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 4,72" x B 2,62" x H 0,98" (120,0 x 66,5 x 25,0mm)
Spänning - ingång (min)
90VAC
Godkännande myndighet
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Spänning - ingång (max)
295VAC