GST90A12-P1M
DigiKeys produktnummer
1866-2154-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GST90A12-P1M
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12V 80 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GST90A12-P1M Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,5mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
39,4" (1,00m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 5,71" x B 2,36" x H 1,26" (145,0 x 60,0 x 32,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Ström - utgång (max)
6,67A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
80 W