GST60A48-P1J
DigiKeys produktnummer
1866-2153-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GST60A48-P1J
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 60W
Detaljerad beskrivning
48V 60 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Polarisering
Positiv mitt
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
70,9" (1,80 m)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
90-264VAC
Storlek/dimension
L 4,92" x B 1,97" x H 1,24" (125,0 x 50,0 x 31,5mm)
Spänning - utspänning
48V
Ström - utgång (max)
1,25A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
60 W