GST280A24-C6P
DigiKeys produktnummer
1866-2122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GST280A24-C6P
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 280W
Detaljerad beskrivning
24V 280 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
280 W
Kraftförbrukning utan last
500mW (max.)
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Utgångskontakt
Rektangulär, 6 lägen
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
39,4" (1,00m)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 8,66" x B 3,74" x H 1,81" (220,0 x 95,0 x 46,0mm)
Spänning - utspänning
24V
Ström - utgång (max)
11,67A