GSM160B24-R7B
DigiKeys produktnummer
1866-1921-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GSM160B24-R7B
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24V 160 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GSM160B24-R7B Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
160 W
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Kraftförbrukning utan last
150mW (max.)
Serie
Tillämpningar
Medicin
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
Ström DIN, 4 stift
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Spänning - ingång
80-264VAC
Storlek/dimension
L 6,89" x B 2,83" x H 1,38" (175,0 x 72,0 x 35,0mm)
Spänning - utspänning
24V
Godkännande myndighet
CB, CE, cURus, TUV
Ström - utgång (max)
6,67A